1. Denizli Kaya Tekstil 45.000 m² arazi üzerine kurulu 24.000 m²’lik kapalı alan tesislerinde her çeşit yuvarlak örme ve çözgülü örme kumaş üretimi gerçekleştirmektedir.

  Tesisimiz 500’ ü aşkın çalışanı ile aylık 800 ton yuvarlak örme kumaş ve 200 ton çözgülü örme kumaş üretme kapasitesine sahiptir.

  Şirketimiz günümüzde hızla değişen müşteri kalite ve çeşit beklentilerini teknoloji odaklı, insan ve doğaya saygılı, güvenilir üretim yöntem ve araçları kullanarak üretim faaliyetleri ile karşılamaktadır. Bu ilkeler doğrultusunda üretimdeki kalitesini uluslararası OEKO-TEX Standart-100 belgesini alan firmamız, çevre bilincine de son derece duyarlıdır.


  Vizyon

  Denizli Kaya Tekstil; üstün hizmet anlayışı, geniş ürün yelpazesi, yüksek standartlarda üretim, hızlı tedarik ile tekstil sektöründe bir marka olmak.


  Misyon

  Tekstil alanındaki deneyim ve uzmanlığını müşteri memnuniyetine dönüştüren Denizli Kaya Tekstil, çevreye saygılı, yenilikçi, kalite odaklı, güvenilir altyapı ile verimli üretim süreçlerini uygulayan bir firma olmak.